WHAT’S HOT NOW

ads header

Business

Popularne

Life & style

Games

Sports

Region Gmina Miasto od 2015 roku

» » Kościół św. Teresy w Kruszwicy włączył się w akcję "Różańca do granic Nieba"


Parafia św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Kruszwicy włączyła się w akcję "Różańca do granic Nieba", który w tym roku wynagradzał grzechy przeciwko życiu. To odpowiedź na panującą obecnie w kraju sytuację związaną z protestami.

Akcja rozpoczęła się 1 listopada i trwała do 8 listopada. Uczestników obowiązywała indywidualna modlitwa oraz różaniec w kościele św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Kruszwicy w okresie od 2 do 8 listopada. Różaniec był połączony z modlitwą za dzieci nienarodzone i grzechy przeciw życiu. 

Tekst modlitwy:

" Bądź uwielbiony Boże, w Trójcy Świętej Jedyny, Stwórco wszelkiego stworzenia. Ty jesteś Miłością i Źródłem miłości. Dziękuję Ci, żeś mnie tak cudownie stworzył! Dziękuję Ci także za życie członków mojej rodziny, gdyż każdy człowiek jest wyrazem Twojego błogosławieństwa dla mnie, mojej ojczyzny i całego świata.

Niestety my, grzesznicy, często nie potrafmy przyjąć, a niekiedy nawet wprost odrzucamy ten Owoc Twojej miłości. Dlatego bardzo przepraszam Ciebie za każdą zniewagę, jakiej dopuściłem się odrzucając dar życia. Przepraszam za każde odrzucone przez moich Rodaków dziecko poczęte, które jest przejawem obfitości Twojego miłosierdzia dla rodziców, krewnych i całego narodu. Przepraszam Cię za każdego człowieka, który w jakikolwiek sposób przyczynił się do odrzucenia miłości objawionej w zaistnieniu nowego życia. Proszę o łaskę przebaczenia dla mnie, dla mojej najbliższej rodziny, dla moich przodków i potomków. Jednocześnie pragnę przyjąć do swego serca każde poczęte, a odrzucone życie. Przyjmuję te dzieci, którym choć nie dano przyjść na ten świat, to jednak żyją przed Twoim Obliczem. Nadaję im prawa mojej rodziny i obywatelstwo mojej Ojczyzny. Przebacz nam i udziel daru jedności.

Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen."

(fot.mojakruszwica.pl)

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

Brak komentarzy:

Leave a Reply

Czytaj także