Region Gmina Miasto od 2015 roku

piątek, 9 października 2020

Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Kruszwicy otrzymali nowy środek transportu.

 

Nowy samochód został zakupiony na rzecz Środowiskowego Domu Samopomocy w Kruszwicy dzięki pozyskanej przez Gminę Kruszwica dotacji w ramach projektu „Program wyrównywania różnic między regionami III” w obszarze D, pn. „Likwidacja barier transportowych (zakup samochodu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych)”. oraz staraniom naszej Pani kierownik Magdaleny Wnuk.

- Uczestnicy wraz z kadrą składają na ręce Burmistrza Kruszwicy pana Dariusza Witczaka podziękowania za okazane serce, dobra wolę i pomoc w zakupie nowego samochodu dla Naszej społeczności. Dziękujemy również za  "Otwarte Serce'' dla niepełnosprawnych i potrzebujących pomocy - podaje Środowiskowy Dom Samopomocy w Kruszwicy.

Placówka działa na terenie miasta i gminy Kruszwica przez 5 dni w tygodniu. Prowadzi zajęcia dla 50-osobowej grupy osób  niepełnosprawnych. Inwestycja w nowy środek transportu usprawni grupie osób dotarcie na zajęcia z zakresu rehabilitacji społecznej oraz szeroko rozumianej terapii, poprawi standard i bezpieczeństwo przewozu uczestników.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne

Polityka Prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI PORTALU KurierKruszwicki.pl

1) Administratorem serwisu spółka Invest Mara, która odpowiada za przechowywanie i bezpieczeństwo danych użytkowników portalu.