Region Gmina Miasto od 2015 roku

piątek, 27 marca 2020

Kilkadziesiąt tysięcy złotych trafi na inowrocławski szpital. To środki z tegorocznego Biegu Piastowskiego


Aktualna sytuacja epidemiologiczna sprawiła, że wiele wydarzeń sportowych i kulturalnych zostało odwołanych. Wśród nich znalazł się Bieg Piastowski. Fakt ten wykorzystała dziś Gmina Kruszwica wspierając środkami finansowymi inowrocławski szpital. O sprawie poinformował nasz partnerski portal mojakruszwica.pl

- W związku z powyższym Burmistrz Kruszwicy Dariusz Witczak zaproponował Radzie Miejskiej by pieniądze, które są zabezpieczone na ten cel przekazać w formie dotacji na Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. L. Błażka w Inowrocławiu. Kwota w wysokości 20 tys. zł zostanie przeznaczona na zakup dwóch 12- kanałowych aparatów EKG na potrzeby Szpitalnego Oddziału Ratunkowego - przekazuje Joanna Dzikowska z kruszwickiego magistratu.

Ponadto Gmina Kruszwica przekaże 10 032,00 zł z przeznaczeniem na dotację dla Szpitala Wielospecjalistycznego im. Dr. Ludwika Błażka w Inowrocławiu na zakup automatycznej barwiarki dla Zakładu Anatomii Patologicznej. (fot. ki24.info)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne

Polityka Prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI PORTALU KurierKruszwicki.pl

1) Administratorem serwisu spółka Invest Mara, która odpowiada za przechowywanie i bezpieczeństwo danych użytkowników portalu.