WHAT’S HOT NOW

ads header

Business

Popularne

Life & style

Games

Sports

Region Gmina Miasto od 2015 roku

» » Mikołaj Bogdanowicz: Moje wielomiesięczne zabiegi opłaciły się! Będziemy mieli obwodnicę Kruszwicy


Jak podaje portal mojakruszwica.pl podczas konferencji ministra Piotr Adamczyka ogłoszony został program 100 obwodnic. Na liście inwestycji znalazła się Kruszwica.

O tym jak ważna dla Kruszwicy będzie obwodnica mówi się nie od dziś. Pierwsze informacje na ten temat pojawiły się dziś o poranku. Na razie nie podano szczegółów dotyczących tej inwestycji. Nie wiemy również kiedy dokładnie rozpoczną się pierwsze prace inwestycyjne.

- Bardzo się cieszę, że pan premier zatwierdził listę obwodnic, na której znalazły się obwodnice dla województwa kujawsko-pomorskiego, w tym szczególnie dla Strzelna, gdzie sytuacja jest naprawdę bardzo trudna i dla Kruszwicy, której mieszkańcy od dawna zabiegają o to przedsięwzięcie. To bardzo poważne zadania, bardzo drogie zadania, ale również bardzo potrzebne zadania z punktu widzenia rozwoju tego terenu – powiedział po ogłoszeniu decyzji premiera kujawsko-pomorski wojewoda Mikołaj Bogdanowicz, który wspólnie z ministrem Łukaszem Schreiberem bardzo zaangażowali się,  aby inwestycje mogły dojść do skutku.

Bardzo dobrze, że powstaną także obwodnice Kowalewa Pomorskiego, Brześcia Kujawskiego, Nowej Wsi Wielkiej oraz Lipna. To kluczowe inwestycje, bardzo potrzebne w tych regionach i myślę, że wszyscy mieszkańcy, którzy cierpią teraz przez niedogodności komunikacyjne, bardzo się ucieszą z tych informacji.

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

Brak komentarzy:

Leave a Reply

Czytaj także