Region Gmina Miasto od 2015 roku

środa, 5 grudnia 2018

Izabela Ratajczyk w Plebiscycie Nauczycielka na Medal.Pomóżmy jej wygrać!Nauczycielka biologii, przyrody, wychowania do życia w rodzinie oraz matematyki w Zespole Szkół Ogólnokształcących Szkoły Podstawowej nr 2 w Kruszwicy konkuruje w Plebiscycie Nauczyciela na Medal. Organizatorem konkursu jest Gazeta Pomorska.

Izabela Ratajczak aktywnie uczestnicy w życiu szkoły nie tylko w jej murach, ale i poza nimi.  Jest dobrą organizatorką , pełną energii, potrafiącą wzbudzić w swoich podopiecznych ciekawość świata, chęć doskonalenia się. Inicjuje wycieczki klasowe i szkolne, które nie tylko bawią ale przede wszystkim uczą.

Głosowanie przez kliknięcie: tutaj.

Czynnie promuje swoją szkołę w gminie, powiecie i województwie. Wszystkie nabyte umiejętności wykorzystuje  efektywnie, z dużym oddaniem i troską o swoich uczniów. Jej nadrzędnym celem  wychowawczej pracy w szkole jest propagowanie patriotyzmu i ekologicznego stylu życia. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne

Polityka Prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI PORTALU KurierKruszwicki.pl

1) Administratorem serwisu spółka Invest Mara, która odpowiada za przechowywanie i bezpieczeństwo danych użytkowników portalu.