WHAT’S HOT NOW

ads header

Business

Popularne

Life & style

Games

Sports

Region Gmina Miasto od 2015 roku

» »Unlabelled » Pomóżmy kruszwiczance powrócić do zdrowia![POMAGAM]-KurierKruszwicki.pl


Dramatyczny apel o pomoc dla kobiety poszkodowanej w wypadku zamieścili w portalu internetowym POMAGAM.PL jej bliscy. Środki są niezbędne jeśli chodzi o leczenie pani Katarzyny, jej opiekę oraz rehabilitację. To właśnie ona pomoże powrócić poszkodowanej do zdrowia.


- Dzień 13 lipca 2018 roku na zawsze zmienił Kasi życie i całej naszej rodziny. Kasia trafiła w stanie krytycznym do szpitala, przez 3 tygodnie będąc na OIOMie walczyła o każdą minutę życia, każdy jej dzień był walką o przetrwanie.W wyniku obrażeń i licznych złamań których doznała podczas wypadku samochodowego stan zagrażał jej życiu i przebywała w śpiączce farmakologicznej przez 3 tygodnie, na szczęście jest już przytomna - informowała rodzina kruszwiczanki.
Obecna kwota uzyskana w zbiórce to ponad 8 tysięcy złotych przelane w 147 wpłatach. Do zrealizowania celu brakuje jednak sporej kwoty. Wskazana przez rodzinę suma liczy 50 tysięcy złotych. 

- W imieniu najbliższych i całej rodziny Kasi, zwracam się do wszystkich z ogromną prośbą o pomoc finansową na jej leczenie, opiekę oraz rehabilitację, która pomoże w jak najszybszym powrocie do zdrowia. Dzień 13 lipca 2018r. na zawsze zmienił Kasi życie i całej naszej rodziny. Kasia trafiła w stanie krytycznym do szpitala, przez 3 tygodnie będąc na OIOMie walczyła o każdą minutę życia, każdy jej dzień był walką o przetrwanie.W wyniku obrażeń i licznych złamań których doznała podczas wypadku samochodowego stan zagrażał jej życiu i przebywała w śpiączce farmakologicznej przez 3 tygodnie, na szczęście jest już przytomna. Jest mamą dwuletniej dziewczynki - Zuzi, którą obecnie opiekuje się najbliższa rodzina. Mała tęskni za mamą i liczymy, że jak najszybciej uda się nam zwrócić jej matczyną miłość. Rodzina jest w trudnej sytuacji materialnej i prosi o pomoc. Pieniądze przeznaczone będą na podstawowe środki higieniczne, dojazdy do szpitala (około 70km w jedną stronę), łóżko ortopedyczne, następnie na wizyty lekarskie (u neurologa i ortopedy), leki oraz rehabilitację. Wszystko niesie za sobą ogromne wydatki - czytamy w apelu rodziny

ZBIERAMY DALEJ!
Link do zbiórki: LINK

PROSIMY O UDOSTĘPNIANIE INFORMACJI.
REDAKCJA

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

Brak komentarzy:

Leave a Reply

Czytaj także