WHAT’S HOT NOW

ads header

Business

Popularne

Life & style

Games

Sports

Region Gmina Miasto od 2015 roku

» »Unlabelled » Informacja dla komitetów wyborczych-KurierKruszwicki.pl

21 października oraz 4 listopada w całej Polsce odbędą się wybory samorządowe. To czas bardzo istotnych, które będą miały bezpośredni wpływ na działanie i naszej gminy.


 Kujawska Grupa Medialna, w tym i portal www.mojakruszwica.pl, www.kurierkruszwicki.pl i wydawca internetowego portalu zawiadamia komitety wyborcze oraz ugrupowania partyjne o możliwości przedstawiania swoich programów oraz kandydatów na samorządowe stanowiska.Każdy komitet wyborczy oraz ugrupowanie partyjne ma możliwość prezentowania się podczas wyborów samorządowych. Dotyczy to również reklam i artykułów sponsorowanych. Zapraszamy do kontaktu z wydawcą. Nikomu nie zabraniamy kontaktowania się z czytelnikami naszego serwisu - wyjaśnia Agata Dudek z Kujawskiej Grupy Medialnej.

Portal www.mojakruszwica.pl prowadzi zgodną z literą prawa działalność prasową i reklamową z uwzględnieniem wymaganych zobowiązań prawnych m.in. tj. RODO. Prezentować i reklamować mogą się nie tylko kandydaci na burmistrza ale też aspirujący do rady miejskiej, rady powiatu czy sejmiku województwa.

Nasz portal jest informacyjnie przygotowany pod relację wyborów samorządowych. Wkrótce uruchomiony zostanie dział "Wybory Samorządowe 2018", gdzie będzie można znaleźć informacje na temat tego ważne dla samorządu czasu - dodaje Agata Dudek.


WWW.MOJAKRUSZWICA.PL

WYDAWCA
Kujawska Grupa Medialna
REDAKCJA
Adres redakcji: Dubienka 2, 88-100 Inowrocław
Redaktor naczelny: Przemysław Bohonos
tel. 667 634 920
REKLAMA
Agata Dudek
e-mail: kujawskagrupamedialna@gmail.com

WWW.KURIERKRUSZWICKI.PL

WYDAWCA
Kujawska Grupa Medialna
REDAKCJA
Adres redakcji: Dubienka 2, 88-100 Inowrocław
Redaktor naczelny: Michał Sobczak
tel. 666 399 460/667 634 920
REKLAMA
Agata Dudek
e-mail: kujawskagrupamedialna@gmail.com

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

Brak komentarzy:

Leave a Reply

Czytaj także