Region Gmina Miasto od 2015 roku

piątek, 31 sierpnia 2018

Spotkanie dla lokalnych przedsiębiorców!-KurierKruszwicki.pl


Już 3 października o godzinie 10.00 w Sali Sesyjnej UM w Kruszwicy odbędzie się spotkanie lokalnych przedsiębiorców z Przedstawicielami Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej z Biura w Toruniu.


Serdecznie zapraszamy Przedsiębiorców z terenu Gminy Kruszwica na spotkanie z Przedstawicielami Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej z Biura w Toruniu, które odbędzie się 03.10.2018 r. o godzinie 10:00 w Sali Sesyjnej w Urzędzie Miejskim w Kruszwicy, ul. Nadgoplańska 4. Podczas spotkania przedstawione zostaną nowe możliwości dla przedsiębiorców wynikające z Ustawy o wspieraniu nowych inwestycji, które weszły w życie 30 czerwca br. Ustawa znosi ograniczenia terytorialne specjalnych stref ekonomicznych i daje możliwość każdemu przedsiębiorcy, niezależnie od lokalizacji, ubiegania się o zwolnienie z podatku dochodowego na nowe projekty inwestycyjne. Po prezentacji będzie możliwość przeprowadzenia indywidualnych konsultacji z Przedstawicielami PSSE-informuje Gmina Kruszwica.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne

Polityka Prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI PORTALU KurierKruszwicki.pl

1) Administratorem serwisu spółka Invest Mara, która odpowiada za przechowywanie i bezpieczeństwo danych użytkowników portalu.