WHAT’S HOT NOW

ads header

Business

Popularne

Life & style

Games

Sports

Region Gmina Miasto od 2015 roku

» » Kruszwica w plebiscycie "Polska z góry". Trwa głosowanie


O północy zakończy się głosowanie w plebiscycie "Polska z góry". W konkursie bierze udział także Kruszwica.Plebiscyt organizowany jest przez kanał dokumentalny Planete+. Szansę na wygraną i pojawienie się w odcinku specjalnym programu  zdobędzie miejscowość z najwyższą liczbą głosów. W rankingu  znalazło się piętnaście miejscowości z województwa kujawsko-pomorskiego. 

W tej chwili na wysokim, trzecim miejscu uplasowało się Górzno (powiat brodnicki). 

To już druga edycja plebiscytu „Polska z góry”, organizowanego przez Planete+, dokumentalny kanał telewizyjny. W programie emitowanym na antenie pod tym samym tytułem prezentowane są niezwykłe zakątki Polski, ukazane z lotu ptaka. W ostatnim, specjalnym odcinku programu zobaczyć można miejscowość, która zwyciężyła w plebiscycie. W ubiegłym roku zwycięzcą konkursu zostało Pokrzydowo, wieś w gminie Zbiczno w powiecie brodnickim. Malownicze tereny Pokrzydowa z lotniczej perspektywy mogliśmy podziwiać podczas emisji na kanale Palanete+.

W tegorocznym rankingu „Polska z góry” znalazły się kolejne miasta i miejscowości z województwa kujawsko-pomorskiego. Zachęcamy do udziału w głosowaniu. (UM)

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

Brak komentarzy:

Leave a Reply

Czytaj także