Region Gmina Miasto od 2015 roku

wtorek, 22 maja 2018

Wygraj karnet do Europarku. Udostępnij i wygraj!-KurierKruszwicki.plPonad 30 atrakcji dla każdego i zabawa dla całej rodziny z COOLerskim Europarkiem Krasnal teraz także w naszym mieście! Break Dancer, Project 1, Hollywood, Kolejka Górska Dragon, Autodrom Crazy Frog to jednak nie wszystko! Teraz do wygrania mamy karnety.

Krasnal Europark to bowiem ponad 30 urządzeń i karuzel do wyboru a dodatkowo również Euro-Bungee, suchy basen, trampoliny, strzelnice, loterie, bujaki, cymbergaje, urządzenia sprawnościowe. Nie zabraknie także pamiątek, balonów, zabawek dla najmłodszych, popcornu i cukrowej waty.

Do wygrania mamy karnet do wykorzystania w Europark Krasnal w Inowrocławiu. Karnet to trzy przejazdy na karuzele. Zabawa jest prosta. Informację o konkursie należy udostępnić na swoim profilu na facebooku z fanpage portalu KurierKruszwicki.pl

Zwycięzców poznamy o godzinie 17:00 w środę 23 maja.

Europark Krasnal - wielokrotnie doceniany i nagradzany za różnorodność i ciekawe urządzenia polski, rodzinny lunapark, działający już na rynku od ponad 30 lat. Krasnal Europark to wesołe miasteczko, prowadzone przez Państwa A.M.Zielińskich. Na renomę lunaparku składają się przede wszystkim oryginalne urządzenia oraz karuzele chociażby takiej marki jak niezastąpiony Huss, różnorodność ofertowa - dostępne urządzenia zarówno dla najmłodszych, dzieci, młodzieży i dorosłych a także profesjonalna obsługa i pasja tworzenia jednego z największych i najciekawszych wesołych miasteczek w Polsce.

Lunapark miał również swój epizod poza granicami naszego kraju w Estonii i był to do tej pory jedyny taki przypadek kiedy polskie wesołe miasteczko zdecydowało się z sukcesem odwiedzić inny kraj i przenieść się z całym taborem poza granice Polski!

Od 24 do 27 maja 2018
TYLKO 4 dni od czwartku do niedzieli
ul. Błażka - Molla (osiedle Rąbin)

Godziny otwarcia: czwartek i piątek od 14:00,sobota i niedziela od 11:00 Godziny zamknięknia: wieczorem, do ostatnich chętnych osób

Do zakręconego zobaczenia w Inowrocławiu !
Krasnal Europark


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne

Polityka Prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI PORTALU KurierKruszwicki.pl

1) Administratorem serwisu spółka Invest Mara, która odpowiada za przechowywanie i bezpieczeństwo danych użytkowników portalu.