WHAT’S HOT NOW

ads header

Business

Popularne

Life & style

Games

Sports

Region Gmina Miasto od 2015 roku

» » Wygraj karnet do Europarku. Udostępnij i wygraj!-KurierKruszwicki.plPonad 30 atrakcji dla każdego i zabawa dla całej rodziny z COOLerskim Europarkiem Krasnal teraz także w naszym mieście! Break Dancer, Project 1, Hollywood, Kolejka Górska Dragon, Autodrom Crazy Frog to jednak nie wszystko! Teraz do wygrania mamy karnety.

Krasnal Europark to bowiem ponad 30 urządzeń i karuzel do wyboru a dodatkowo również Euro-Bungee, suchy basen, trampoliny, strzelnice, loterie, bujaki, cymbergaje, urządzenia sprawnościowe. Nie zabraknie także pamiątek, balonów, zabawek dla najmłodszych, popcornu i cukrowej waty.

Do wygrania mamy karnet do wykorzystania w Europark Krasnal w Inowrocławiu. Karnet to trzy przejazdy na karuzele. Zabawa jest prosta. Informację o konkursie należy udostępnić na swoim profilu na facebooku z fanpage portalu KurierKruszwicki.pl

Zwycięzców poznamy o godzinie 17:00 w środę 23 maja.

Europark Krasnal - wielokrotnie doceniany i nagradzany za różnorodność i ciekawe urządzenia polski, rodzinny lunapark, działający już na rynku od ponad 30 lat. Krasnal Europark to wesołe miasteczko, prowadzone przez Państwa A.M.Zielińskich. Na renomę lunaparku składają się przede wszystkim oryginalne urządzenia oraz karuzele chociażby takiej marki jak niezastąpiony Huss, różnorodność ofertowa - dostępne urządzenia zarówno dla najmłodszych, dzieci, młodzieży i dorosłych a także profesjonalna obsługa i pasja tworzenia jednego z największych i najciekawszych wesołych miasteczek w Polsce.

Lunapark miał również swój epizod poza granicami naszego kraju w Estonii i był to do tej pory jedyny taki przypadek kiedy polskie wesołe miasteczko zdecydowało się z sukcesem odwiedzić inny kraj i przenieść się z całym taborem poza granice Polski!

Od 24 do 27 maja 2018
TYLKO 4 dni od czwartku do niedzieli
ul. Błażka - Molla (osiedle Rąbin)

Godziny otwarcia: czwartek i piątek od 14:00,sobota i niedziela od 11:00 Godziny zamknięknia: wieczorem, do ostatnich chętnych osób

Do zakręconego zobaczenia w Inowrocławiu !
Krasnal Europark


«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

Brak komentarzy:

Leave a Reply

Czytaj także