WHAT’S HOT NOW

ads header

Business

Popularne

Life & style

Games

Sports

Region Gmina Miasto od 2015 roku

» » O monitoring na Zagoplu wystąpił także zarząd wspólnoty mieszkaniowej bloku nr 47-KurierKruszwicki.pl


Rano portal MojaKruszwica.pl podał do informacji treść interpelacji złożonej przez radną Ilonę Dybicz. Jej zdaniem konieczna jest rozbudowa monitoringu przy ulicy Kujawskiej. Okazuje się, że  nie tylko ona złożyła taki wniosek.

Temat na sesji Rady Miejskiej poruszony został dzięki interpelacji złożonej przez radną Ilonę Dybicz. Jej zdaniem konieczne jest rozbudowanie monitoringu ulicznego na obszarze zmodernizowanych parkingów w obrębie budynków Kujawskiej 23,25,27,31 oraz 33.

- Po wykonaniu nowego odcinku drogi, który umożliwia swobodny przejazd pojawiły się przypadki uszkodzeń oraz kradzieży elementów pojazdów np. kołpaków - stwierdziła w przekazanej na sesji Rady Miejskiej interpelacji na temat monitoringu Ilona Dybicz.

W przestrzeni internetowej pojawił się głos radnego powiatu inowrocławskiego Jacka Zalesiaka. Przypomniał on, że wniosek o monitoring złożył także zarząd wspólnoty mieszkaniowej bloku nr 47.

- Po pierwsze z racji lokalizacji w budynku bloku sklepu monopolowego, po drugie z racji zbliżającego się uruchomienia placu zabaw w pobliżu bloku. Czekamy na pozytywną odpowiedź Burmistrza Kruszwicy. Montaż oświetlenia przy w/w placu zabaw to konieczność- poinformował radny powiatu inowrocławskiego.

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

Brak komentarzy:

Leave a Reply

Czytaj także