WHAT’S HOT NOW

ads header

Business

Popularne

Life & style

Games

Sports

Region Gmina Miasto od 2015 roku

» » Inteligentne ławki solarne. Artur Grobelski proponuje ich zamontowanie w Kruszwicy-KurierKruszwicki.pl


Są innowacyjne i nowoczesne. W dodatku dają nowe możliwości związane z ładowaniem komórek i smartfonów. Mowa o inteligentnych ławkach solarnych, które zaproponował na sesji Rady Miejskiej Artur Grobelski.

Ławka miejska poza unikalną miejską stylistyką może być również konstrukcją modułową, dzięki czemu z podstawowych elementów można stworzyć aż 3 konfiguracje ławki solarnej. Taki obiekt sprawi, że będzie można na nim podładować telefon oraz uzyskać dostęp do internetu.

- Na miejscu będzie można podładować urządzenia elektroniczne, tablety oraz smartfony. Wersje rozszerzone dadzą możliwość dostępu do internetu co w dzisiejszej dobie elektronicznej znacznie ułatwią życie mieszkańcom - zaproponował na sesji Artur Grobelski.

 
Ławki solarne Białymstoku

Zdaniem samorządowca można sukcesywnie zwiększać ilość takich ławek. Nowoczesne podejście do takich spraw jest konieczne z uwagi na rozwój zwiększającą się liczbę osób z telefonami oraz łatwiejszym dostępem do internetu.

- Takie ławki solarne będzie można zamontować w atrakcyjnych turystycznie lokalizacjach jak okolice Mysiej Wieży, kruszwicki rynek, centrum osiedla Zagople oraz dzika plaża - dodał radny.

Odpowiedź Burmistrza Kruszwicy w tej sprawie poznamy podczas majowej sesji Rady Miejskiej.

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

Brak komentarzy:

Leave a Reply

Czytaj także