Region Gmina Miasto od 2015 roku

środa, 21 marca 2018

Pozytywny hejt dopalaczy z zespołem ROAN-KurierKruszwicki.pl


Interakcje z publicznością, teleturniej,działania profilaktyczne, a przede wszystkim koncert zespołu ROAN. To wszystko można było dzisiaj doświadczyć podczas akcji "Hejtujemy dopalacze" zorganizowanej przez Gminny Zespół Profilaktyki ds. uzależnień przy Urzędzie Miejskim w Kruszwicy. Fot. Michał Sobczak
Koordynatorem akcji była Iwona Szelmicka, psychoterapeutka, specjalista terapii uzależnień.

Wywiad z Iwoną Szelmicką już niedługo. Z koordynatorem akcji rozmawiał Michał Sobczak.

W tym roku postanowiliśmy urozmaicić formułę naszych działań. Na scenie zaprezentował się zespół ROAN, który również podejmuje działania w podobnym do nas zakresie podejmuje - mówi jeden z organizatorów dzisiejszego wydarzenia, Katarzyna Nowakowska z ZSO w Kruszwicy.


Dzisiejszą akcję przygotowała młodzież licealna z ZSO w Kruszwicy:
-Patrycja Dybicz
- Kamil Jeśman - Dominik Nadzieja- Maciej Borowiak- Paulina Mazurkiewicz- Natalia Kwiatkowska- Bartek Jadach - Filip Pokorski - Lucyna Dąbrowska- Patrycja Dybicz


Chciałabym podziękować młodzieży z tutejszego liceum za pomoc w dzisiejszym przedsięwzięciu. Zgłosiło się ich wielu, z czego się bardzo ciesze. Czasu na próby wiele nie było, jednakże podołaliśmy wyzwaniu-mówi Iwona Szelmicka, koordynator akcji.

 Fotorelacja poniżej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne

Polityka Prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI PORTALU KurierKruszwicki.pl

1) Administratorem serwisu spółka Invest Mara, która odpowiada za przechowywanie i bezpieczeństwo danych użytkowników portalu.