WHAT’S HOT NOW

ads header

Business

Popularne

Life & style

Games

Sports

Region Gmina Miasto od 2015 roku

» »Unlabelled » Akcja "Prędkość"-KurierKruszwicki.pl


W ostatni weekend policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z Inowrocławia, na drogach naszego powiatu prowadzili działania pod nazwą "Prędkość". Mundurowi prowadzili kontrole pod kątem sprawdzania prędkości pojazdów.Już w piątek od wczesnych godzin rannych policjanci WRD prowadzili wzmożone kontrole na terenie miasta Inowrocłąw. Działania prowadzone przez mundurowych mają na celu poprawiać bezpieczeństwo ruchu drogowego.

Pamiętajmy, że nadal szybko zapada zmrok i warunki pogodowe ulegają zmianie. Widoczność zwłaszcza przy padającym deszczu jest ograniczona, a droga hamowania dłuższa. Zbliżając się do pasów zwolnijmy i szczególnie zwracajmy uwagę na innych uczestników ruchu drogowego, w tym pieszych-przypomina asp. szt. Izabella Drobniecka, Oficer Prasowy KPP Inowrocław.

Policja ma również radę dla pieszych:

Dla niechronionych uczestników ruchu Policja apeluje, aby przekraczali jezdnię wyłącznie w miejscach do tego wyznaczonych. Warto również korzystać z elementów odblaskowych, albowiem zdecydowanie poprawiają naszą widoczność na drodze-instruuje asp. szt. Izabella Drobiecka, Oficer Prasowy KPP Inowrocław.«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

Brak komentarzy:

Leave a Reply

Czytaj także