WHAT’S HOT NOW

ads header

Business

Popularne

Life & style

Games

Sports

Region Gmina Miasto od 2015 roku

» »Unlabelled » Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI PORTALU KurierKruszwicki.pl

1) Administratorem serwisu kurierkruszwicki.pl jest Przemysław Bohonos Kujawska Grupa Medialna ul.Dubienka 2, 88-100 Inowrocław, która odpowiada za przechowywanie i bezpieczeństwo danych użytkowników portalu.

Administrator oświadcza, że wszystkie dane zarejestrowanych użytkowników są starannie zabezpieczone i przechowywane.

Zgoda użytkowników z polityką prywatności stanowi upoważnienie do przetwarzania ich danych na potrzeby serwisu kurierkruszwicki.pl

Administrator oświadcza, że nie udostępnia, ani nie sprzedaje zgromadzonych danych osobom trzecim bez zgody użytkowników.

Wszystkie zgromadzone dane wykorzystywane są w zależności od rodzaju uzyskanej zgody do:

Kontaktu z Użytkownikiem na potrzeby serwisu kurierkruszwicki.pl
Prowadzenia księgowości
Przesyłania Użytkownikowi materiałów informacyjnych, handlowych, newslettera.

Administrator oświadcza, że dane Użytkownika mogą być udostępniane upoważnionym organom na podstawie obwiązujących przepisów prawa.

Użytkownik zobowiązuje się do posiadania tylko jednego konta w seriwisu kurierkruszwicki.pl oraz do nie udostępniania danych dostępowych osobom trzecim.

Pozytywne zakończenie rejestracji w portalu, związane z dostępem do wielu użyteczności portalu skutkuje przesłaniem potwierdzenia na podany przy rejestracji adres e-mail.

Na stronach portalu kurierkruszwicki.pl wykorzystywane są narzędzia do gromadzenia danych, niezbędne do sprawnego działania portalu. Są to na przykład pliki Cookies, których portal może używać do rozpoznania użytkowników, którzy wielokrotnie odwiedzają portal oraz do zbierania ogólnych statystycznych informacji o sposobie korzystania ze stron serwisu przez użytkowników.
Niniejsza polityka prywatności stanowi integralną część regulaminu.

Polityka prywatności kurierkruszwicki.pl

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie ze strony internetowej kurierkruszwicki.pl, w tym zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, które obejmują także niezbędne obejmują także niezbędne działania analityczne i zestawienie w profile marketingowe na podstawie mojej aktywności na portalu przez Kujawska Grupa Medialna, ul.Dubienka 2, 88-100 Inowrocław. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją dowolnie wycofać korzystając z narzędzie dostępnego tutaj, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

Brak komentarzy:

Leave a Reply

Czytaj także