Region Gmina Miasto od 2015 roku

czwartek, 16 listopada 2017

O Szlaku Piastowskim w Kruszwicy-KurierKruszwicki.pl

Jak podaje Radio Plus, temat Szlaku Piastowskiego zostanie poruszony w Kruszwicy. Konferencja ma odbyć się 29 listopada w Zajeździe u Piasta Kołodzieja w Kruszwicy.


O spotkaniu w Kruszwicy poinformowało www.radioplus.pl. Początek konferencji zaplanowano na godzinę 10.00. Obecność na konferencji musi być wcześniej potwierdzona mailowo lub telefonicznie(a.komorowska@kujawsko-pomorskie.pl lub 56-621-84-23). 

- Konferencja skupi się nad tym, aby przedstawić wszystkie działania, które są zarówno prowadzone w Wielkopolsce, jak również w województwie kujawsko-pomorskim, czyli na całym Szlaku Piastowskim - mówi Beata Tarczyńska, starosta gnieźnieński i przewodnicząca Rady Naukowo-Programowej ds. Szlaku Piastowskiego. 

Podczas spotkania zostanie poruszony temat nowych narzędzi marketingowych dla produktów turystycznych oraz obecnie realizowanych projektów na terenie Szlaku Piastowskiego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne

Polityka Prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI PORTALU KurierKruszwicki.pl

1) Administratorem serwisu spółka Invest Mara, która odpowiada za przechowywanie i bezpieczeństwo danych użytkowników portalu.