Region Gmina Miasto od 2015 roku

poniedziałek, 30 października 2017

Reiss Cup 2017 za dwa tygodnie!-KurierKruszwicki.plPiłkarskie emocje, doping z prawdziwego zdarzenia oraz niepowtarzalna atmosfera gwarantowana. Za dwa tygodnie ruszą najbardziej wyczekiwane rozgrywki piłkarskie.


Reiss Cup to największy w Polsce cykl turniejów sportowych dla dzieci, organizowany co roku przez Klub Sportowy Akademia Piłkarska Reissa oraz Fundację Piotra Reissa. W edycji bierze udział około siedem tysięcy dzieci, które na co dzień grają w Akademii.


- Turniej z roku na rok przybiera coraz to większy format. W tegorocznej edycji młodzi pasjonaci futbolu, po raz kolejny staną do walki o zwycięskie puchary. Zapowiada się naprawdę wyjątkowe widowisko!  – dodaje patron klubu Piotr Reiss.  


Każda edycja turnieju Reiss Cup to nowa przygoda wypełniona niepowtarzalną atmosferą i wspaniałymi bramki. Na wszystkich uczestników, ich rodziców oraz przybyłych gości, czekają m.in. gry i zabawy, konkursy, warsztaty tematyczne, prelekcje oraz wizyty gwiazd sportu. 

Sprawdź harmonogram rozgrywek na: 
http://www.akademiareissa.pl/harmonogram/harmonogram.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne

Polityka Prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI PORTALU KurierKruszwicki.pl

1) Administratorem serwisu spółka Invest Mara, która odpowiada za przechowywanie i bezpieczeństwo danych użytkowników portalu.