WHAT’S HOT NOW

ads header

Business

Popularne

Life & style

Games

Sports

Region Gmina Miasto od 2015 roku

» » Dzielnicowy z wizytą w Kobylnikach"Dzielnicowy bliżej nas" to jeden z programów realizowanych przez kruszwicką policję. W ramach akcji, funkcjonariusz mł. asp. Łukasz Kiciński odwiedził Kobylniki podczas trwającego tam festynu.


Jak podkreśla Komenda Powiatowa Policji w Inowrocławiu, aktywny udział w policji w życiu społeczeństwa jest bardzo istotny. Zwłaszcza uczestniczenie w imprezach plenerowych, gdzie może być potrzebna jej pomoc oraz rada.

- Ostatnio Kobylniki odwiedził dzielnicowy Łukasz Kiciński.Rozmawiał z nimi. Utrwalał dzieciom najważniejsze przepisy i zasady bezpieczeństwa w domu jak i na drodze. Zainteresował ich sprawami bezpieczeństwa , by wiedzieli i umieli się zachować w sytuacjach realnych niebezpieczeństw. Uczestnicy mieli również okazję spotkać się z policyjnymi przewodnikami: asp. szt. Waldemarem Gromada i asp. szt. Przemysławem Kucha. Specjalnie dla nich mundurowi zaprezentowali pokaz posłuszeństwa policyjnych psów i zebrali gromkie brawa - podaje asp. szt. Izabella Drobniecka«
Next
Nowszy post
»
Previous
Starszy post

Brak komentarzy:

Leave a Reply

Czytaj także