Region Gmina Miasto od 2015 roku

sobota, 8 lipca 2017

Projekt "Fabryka Firm": Dotacje na założenie firmyOd 26 czerwca do 28 lipca trwa rekrutacja do partnerskiego programu "Fabryka Firm". Projekt jest realizowany przez Stowarzyszenie CTI e-Misja.

Projekt ma na swoim celu aktywizację społeczeństwa, poprzez pomoc w zakresie przyznania dotacji na własne działalności gospodarcze. Uczestnicy projektu mają możliwość pozyskania środków finansowych nawet do 24 400 tysięcy złotych na założenie firmy.

Projekt jest nastawiony na udział osób zawodowo biernych, a także bezrobotnych powyżej trzydziestu lat. Aby skorzystać z dotacji należy mieszkać na terenie obszaru, który został objęty działaniami projektu i należeć do jednej z kategorii osób wyznaczonych przez stowarzyszenie.

Sam projekt oferuje nie tylko dotację ale także pomoc finansową 1200 złotych miesięcznie oraz szkolenie z przedsiębiorczości, opiekę i doradztwo. Osoby zainteresowane mogą kontaktować się z organizatorem przez stronę stowarzyszenia www.e-misja.org.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne

Polityka Prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI PORTALU KurierKruszwicki.pl

1) Administratorem serwisu spółka Invest Mara, która odpowiada za przechowywanie i bezpieczeństwo danych użytkowników portalu.