Region Gmina Miasto od 2015 roku

sobota, 15 lipca 2017

Młodzież przedstawiła swoje pomysły na wakacje 2017


Przedstawiciel Młodzieżowego Zespołu Doradczego Burmistrza Kruszwicy Kamil Jeśman przedstawił informacje na temat tegorocznych wakacji. W zaprezentowanej ofercie nie brakuje muzycznych atrakcji.


Podczas rozmów w kruszwickim urzędzie, przedstawiciel młodzieży zaprezentował atrakcje przygotowane na tegoroczne wakacje.

- Wśród atrakcji znalazły się m.in.:  „Kino letnie”, „Potańcówka pokoleń”, „Siatkówka plażowa”, czy też „Graffiti Jam”.  Wakacje uwieńczy koncert amatorskich zespołów po których odbędzie się dyskoteka dla mieszkańców naszego miasta - podaje Kamil Jeśman, który podkreśla, że organizatorzy zadbali o to, aby wydarzenia te miały miejsce w piątek, sobotę lub niedzielę, aby "jak największa ilość naszych mieszkańców znalazła na nie czas".

- Mamy więc ogromną nadzieję, że każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie lub swoich znajomych. Oprócz wymienionych atrakcji będziemy świadkami kilku mniejszych wydarzeń, o których  będziemy informować na bieżąco - dodaje Jeśman.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Popularne

Polityka Prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI PORTALU KurierKruszwicki.pl

1) Administratorem serwisu spółka Invest Mara, która odpowiada za przechowywanie i bezpieczeństwo danych użytkowników portalu.